niedziela, 23 listopada 2014

Pierwsze filcowe zlecenie

Cześć!
Po publikacji jednego z ostatnich postów zgłosiła się do mnie znajoma, której bardzo spodobało się beżowe etui na telefon z sówkami. Było to moje pierwsze zlecenie, wcześniejsze prace rozchodziły się po rodzinie i bliskich znajomych. Poprosiłam Anię o zrelacjonowanie naszej współpracy. Byłam ciekawa co jej się spodobało w moich pracach, dlaczego zdecydowała się akurat u mnie zamówić etui i jak z jej perspektywy przebiegała nasza współpraca. Zapraszam was do przeczytania jej relacji z naszej współpracy.
Pozdrawiam,
Ania


"Poznałam Anie i jej filcuchy jakiś czas temu, przez naszego wspólnego znajomego z Czech. Wiedziałam, że prowadzi bloga i czasem go odwiedzałam. Moje pragnienie filcucha zrodziło się, gdy zobaczyłam na Facebooku zdjęcie pięknego pokrowca! Tak mi się spodobał, że zapragnęłam mieć swój. Napisałam do Ani, uzgodniłyśmy kolor pokrowca i cenę usługi. Dostawałam foto-relacje z pracy, widziałam jak powstaje mój filcuch! Kilka dni później Ania napisała, że pokrowiec jest gotowy na przymiarkę. Jest dyspozycyjna, więc nie było problemu z dogadaniem daty spotkania. Przy przymiarce okazało się, że pokrowiec jest ciut za duży. Ania zaznaczyła miejsce szwu szpilkami i umówiłyśmy się na odbiór pokrowca. Ania, jako że byłam jej pierwszą klientka z zewnątrz, dokumentowała każde spotkanie fotografią. Przy odbiorze wypytywała, czy wszystko mi się podoba. Mój filcuch idealnie pasował! Jeszcze zdjęcie z gotowym pokrowcem i mogłam go zabrać do domu. Do tej pory Ania interesuje się czy pokrowiec się nie pruje i czy wszystko jest OK. Zaznacza, że jeżeli coś będzie nie tak to żeby jej zgłaszać a ona to poprawi. Myślę, ze mój filcuch będzie się jeszcze dłuuugo dobrze trzymał. Polecam!"

14 komentarzy:

 1. Świetna robota :) Życzę powodzenia przy kolejnych zamówieniach !

  OdpowiedzUsuń
 2. Urocze! Będę zaglądać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wpis, wykonanie również! :)

  - - -
  Zapraszam do zapoznania się z aplikacją Moja Gazetka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nigdy nie miałam okazji pracować z filcem. Chyba czas najwyższy podjąć nowe wyzwanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w sumie nigdy na filcu nie pracowałem. Naprawdę wygląda to imponująco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I Love your article. You cant visit my website : pokehuntr website

  OdpowiedzUsuń
 7. Uroczy pokrowiec na telefon. Wzory z sowami są ostatnio bardzo popularne.
  Księgowość internetowa

  OdpowiedzUsuń
 8. I love your article. you can visit my website AppsFree Apk

  OdpowiedzUsuń
 9. I am questioning that during this time you must deliver a try and this new app AutoLocation Apk : which is now maximum trending app inside the global.

  OdpowiedzUsuń